3D Artist

Employer

Job Description

Rólunk

A Leopoly a világ vállalatainak fejleszt innovatív szoftver megoldásokat,

amellyel olyan modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint a 3D

nyomtatás, 3D szkennelés és a virtuális valóság. Célunk, hogy meghatározó

szereplővé váljunk az üzleti, digitális tárgyalkotás és perszonalizációs

szolgáltatások piacán. Munkavégzés helye: Budapest

A munkakörről

  • Főként edukációs AR/VR/3D szoftverek fejlesztéseben 3D designerként részvétel
  • Game-ready modellek elkészítése
  • Environment design
  • 3D asset optimalizálás
  • Alkalmanként 2D/UI artist feladatok

Elvárások

  • Blender vagy más 3D szoftver ismerete
  • Unity vagy Unreal engine ismerete
  • Kreatív készség
  • 2+ év 3D designer/artist tapasztalat
  • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
  • Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
  • Rugalmasság
  • Angol nyelvtudás: írás és olvasás
  • Tapasztalat 2D/UI artist-jellegű feladatokban

Előnyök

  • VR/AR szoftver fejlesztésben való részvétel
  • Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat XR eszközök használatában, kezelésében
  • Adobe Substance 3D, Adobe Photoshop ismerete
  • Git verziókezelő használatában szerzett jártasság
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Izgalmas és innovatív nemzetközi felhasználói bázisú szoftver fejlesztésében való részvétel
  • A legújabb VR/AR/MR eszközökre való szoftver fejlesztés
  • Szakmai kihívás, egyedülálló fejlesztések nemzetközi piacra
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal és dinamikus, barátságos csapat
  • Aktuális geek cuccok: 3D nyomtatók, 3D szkennerek, Virtuális Valóság
  • eszközök (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality devices,
  • zSpace stb.)
  • Iroda Budapesten metró mellett
  • Jó kávé és finom tea, puding, joghurt, túró rudi